Neljapäevases TV3 jutusaates "Kolmeraudne", kuhu üheks külaliseks oli kutsutud SAPTK juht Varro Vooglaid, kõlas saate lõpus ansambli Hekdik esituses laul, kus muuhulgas öeldakse: "Varrol lapsi seitse, naine pliidi küljes ketis, tal on Austria kelder" ja "Parem negatiivne iive kui Varrol lapsi seitse".

"Meil on pool rahvast nii loll, et neil pole isegi piinlik," jätkusid laulusõnad.

Saates vestlesid saatejuht Mihkel Raud, Varro Vooglaid ja Peeter Oja valimistele järgnenud olukorrast ühiskonnas, pikemalt leidis käsitlemist abordi küsimus.

Saatelõigule järgnes ansambli Hekdik esituses kõigepealt laul "Poiss ja preester", saates lõpus aga juba mainitud pala "Tasuta wifi".

"Ehk peaks saatma neile "muusikutele" küsimuse, millised minu lastest võiks nende arvates olemata olla... Tegelikult on mul neist inimestest lihtsalt kahju, päris tõsiselt," kirjutas Varro Vooglaid hiljem Facebookis ja lisas teises kommentaaris:

"Muuseas, olgu mainitud ka see, et Mihkel Raud helistas mulle ja vabandas selle pärast siiralt, kinnitades et see ei olnud tema poolt tahtlik ning et ta teeb tulevikus kõik, et selliste asjade kordumist välistada. Hea seegi. Aga olles selle saate lõpus käiku läinud "laulu" nüüd ka ise ära vaadanud, pean ütlema, et "Kolmeraudsele" teeb niisugune asi kõike muud kui au."

© Meie Kirik