Postimehe reporter Agaate Antson jätkab EELK Nõmme Rahu koguduse abiõpetaja Toivo Treibluti ründamist. "Praeguses Eestis on oma hirme ja poliitilisi vaateid kantslisse toov kirikuõpetaja ühiskonnale ohtlikum kui nii mõnigi siin elav musta habemega võõras," tulistab Antson.

Reedel avaldas Postimees artikli "Tallinna kirikuõpetaja külvas jõulujutlusel võõrahirmu", milles on juttu, et Nõmme Rahu koguduse abiõpetaja Toivo Treiblut hakkas jõuluõhtu jumalateenistusel keset rahulikku jõulumeeleolu inimestele kõhedust tekitavatest musta habeme ja ettearvamatu käitumisega võõrastest rääkima.

"Ka meie lastele on tunduvalt turvalisem sõbralik ja vana hea tuttav pika valge habemega Jõulutaat kui pika musta habeme ja vilavate silmadega võõras, kelle käitumine on ettearvamatu," ütles kirikuõpetaja Treiblut oma jutluses.

Lisaks ütles Toivo Treiblut Postimehele, et tal on hirm Eesti tuleviku pärast ja et lahendust pakub EKRE.

Kõnealuse artikli autor Agaate Antson kirjutab nüüd oma uues artiklis "Jõuluõhtu võõrahirm", et Treibluti väited toetuvad põhjendamata hüsteeriale.

"Loomulikult on terroristid kohutavad, aga kaitsepolitsei andmetel on terrorioht Eestis väike. Ka hirm pagulasmasside siia tuleku ees on meie laiuskraadidel alusetu," leiab Antson, kelle arvates on oma hirme ja poliitilisi vaateid kantslisse toov kirikuõpetaja ühiskonnale ohtlikum kui nii mõnigi musta habemega võõras.

© Meie Kirik