Birminghamis on juba mitmed koolid otsustanud peatada LGBT-ideoloogiat sisaldava programmi "No Outsiders" tänu moslemitest lapsevanemate protestidele, mis said alguse Parkfieldi koolist. Nüüdseks on veel neli kooli – Leigh’ Põhikool, Alstoni Põhikool, Marlborough’ Algkool ja Wyndcliffi Põhikool – otsustanud programmi peatada. Näiteks Leigh’ Põhikool peatas programmi moslemite paastukuu ramadaani ajaks, et pidada kõigi lapsevanematega "avatud dialoogi".

"Meie ettepanek on, et need kohtumised võiksid aset leida pärast ramadaani, kuna meile tundub, et enne ramadaani algust ei jõua me korraldada kohtumisi kõigi meie laste vanematega," seisab kooli juhtkonna kirjas.

Protestiliikumine LGBT-ajupesu vastu algas nädalaid tagasi Birminghami Parkfieldi koolis, kus moslemitest lapsevanemad organiseerisid vastuseisu LGBT-teemade õpetamisele 4–11-aastastele õpilastele.

Nad leidsid, et kool rikub lapsevanemate õigusi ja tegeleb agressiivselt homoseksualismi propageerimisega. Samuti väljendasid nad nördimust, et kool ei soovi nendega dialoogi astuda, vaid ignoreerib ülbelt nende arvamust. Kõnealuse kooli 740st õpilasest 98 protsenti on moslemid.

Loe lähemalt siit.

© Meie Kirik