Homoaktiviste ühendav Eesti LGBT Ühing märgib oma kodulehel, et paljude teiste organisatsioonidele kõrval on nende partneriks ka Lastekaitse Liit. Osapooled ei soovi aga oma partnerlust kommenteerida, vahendab portaal Objektiiv.

Objektiivi palvele selgitada, mis ajast on Eesti LGBT Ühing ja Lastekaitse Liit partnerlussuhetes, milles need partnerlussuhted seisnevad, mis põhjusel partnerlussuhted sisse seati ning kelle initsiatiivil seda tehti, kummaltki partnerilt vastust ei laekunud.

Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhatuse esimehe Varro Vooglaiu sõnul on ühelt poolt kõnekas see, et ei Lastekaitse Liit ega Eesti LGBT Ühing ei ole valmis nende vahelist partnerlussuhet kommenteerima, ent teiselt poolt ka see, et niisugused partnerlussuhted üldse eksisteerivad.

"Üllatavaks ei saa niisugust tasahilju punutud liitu siiski pidada, võttes arvesse, et mõlemad organisatsioonid on ühemõtteliselt võltskodanikuühiskonna esindajaks ning et mõlemad saavad suure osa oma rahastusest sotsiaalministeeriumi kaudu," märkis ta.

Loe lähemalt siit.

© Meie Kirik